Föremål som liknar oljemålning Mytologiskt motiv
5016 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 29 augusti 2022
6232 Oljemålning
Såld: 1.900 kr
Såldes den 4 juli 2022
9419 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 14 december 2020
8627 Oljemålning
Såld: 2.800 kr
Såldes den 9 mars 2020
9006 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 25 november 2019
2336 Oljemålning
1700-tal, Mytologiskt motiv. Olja på pannå, 37x29
Såld: 2.600 kr
Såldes den 3 september 2018
5307 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 6 augusti 2018
4077 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 15 januari 2018
4725 Oljemålning
1700-/1800-tal, Mytologiskt motiv, 21x31
Såld: 2.600 kr
Såldes den 19 juni 2017